Publikuar: Nën 04 2022 07:02

Super Apartament 3+1 per shitje tek Kristal Center

EUR

Publikuar: Nën 04 07:02
Shikime: 2
Apartamenti eshte pjese e nje objekti te ri, ne katin e dyte, me mundesi perdorimi banim ose biznes.
Eshte nje apartament 3+1 i mbledhur, me planimetri te mireshfrytezuar, i organizuar ne sallon ndenje dhe ambjent gatimi, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.
Per me teper informacion mund te me kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
0692129545

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione