Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 22 2023 03:34

Shitet, Vilë, Kashar, Tiranë

EUR

Publikuar: Sht 22 03:34
Shikime: 8
Vila ndodhet në zonën Kashar,Tiranë.
Informacion mbi vilën:
• Sipërfaqja e vilës: 332 m2
• Siperfaqja e truallit: 3400 m2.
• 2 Kate & Papafingo.
Organizimi :
• Kati -1: Depo dhe Garazh
• Kati 1: Ambjenti i ndjenjes dhe gatimit bashkë, 2 dhoma gjumi, 1Tualet,1Ballkon.
• Kati 2: Ambjenti i ndjenjes dhe gatimit bashkë, 2 dhoma gjumi, 1Tualet,1Ballkon.
Cilësime të tjera:
• Me hipotekë
• Oborr
• Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.
Përshkrimi i linkut

Future Home Integrity

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione