Publikuar: Jan 20 2023 05:59

Shitet shtepia

EUR

Publikuar: Jan 20 05:59
Shikime: 3
Shitet ap 2 + 1 ne rr Muhamet Gjollesha kati 2 ne unaz buz rr kryesore ne stacion te autobuzit me punime te reja si dhe mobilim modern me arkitekt shkallet e pallatit ne unaz i pershtatshem per çdo lloj biznesi si klinka butik zyra qera ditore etj korrne pallati 75 m2
çmimi 140000€ i diskutushem
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
0695271411

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione