Publikuar: Korr 24 2022 05:49

Shitet Shtepi Private 317m2 Toke dhe 114m2 Ndertim 120000€

EUR

Publikuar: Korr 24 05:49
Shikime: 2
🚨 Shitet Shtepi Private 317m2 Toke dhe 114m2 Ndertim Zona e Ish- Uzina e Autotraktorat Tirane.

🏠 Shtepia 2+1+2 114m2
📐 317m2 Toka
🛋 I mobiluar

🛁 2 Tualet me dritare
🚘 2 vende parkimi
📜 Me hipotek
💶 120.000€ i Diskutueshem
📍Adr; Zona e Ish- Uzina e Autotraktorat Tirane.
📲 +355697403007 WhatsApp
#Shitje #Blerje #Qera #RealEstate #Agjensialarms
#Toke, #Truall, #Shitje #Me% #Shtepi, #Vila, #Kapanone, #Kompleks🏠, #Kompleks🏬🏢,
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
+355697403007

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione