Publikuar: Qer 10 2023 11:44

Shitet apartament ne bllok me planimetri perfekte

EUR

Publikuar: Qer 10 11:44
Shikime: 2
apartament 2+1+2, me korridor, dhoma me permasa te rregullta, 2 banjo njera me dritare dhe dy ballkone te bollshme e gjitha brenda nje siperfaqe 113 m2.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
0686016648

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione