Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 20 2022 01:45

Shitet apartament 4+1 tek rruga e kavajes prane Square 21.

EUR

Publikuar: Sht 20 01:45
Shikime: 1
Property ID : 4139113

Tek rruga e Kavajes prane Square 21, shitet apartament 4+1, siperfaqe 109.8 m², kati 1 perdhe, i pershtatshem per biznese te ndryshme per shkak te pozicionit te mire, ka dhe mundesi ndarje ne dy apartamente. Apartamenti organizohet ne: soxhorno, ambienti kuzhines, sallon tjeter, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete.

Shitet 160000 euro
Përshkrimi i linkut

Dream Albania

Dream Abania Real Estate & Tour 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Mine Peza, perballe Komisariatit Policise nr 3 Tregoje në hartë

+355673080008

https://www.dreamalbania.al

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione