Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 18 2023 11:02

SHITET APARTAMENT 4+1+ DEPO PRANË 21 DHJETORIT,TIRANË

EUR

Publikuar: Korr 18 11:02
Shikime: 1
SHITET APARTAMENT 4+1+ DEPO PRANË 21 DHJETORIT,TIRANË

Çmimi: 145.000 Euro

Sipërfaqe: 100 m2

Vendndodhja: Rruga Ylbere Bylykbashi,Tiranë

Apartamenti organizohet nga ambienti ndenjes , ambienti gatimit me akses dalje në ballkon , 4 dhomat e gjumit , 1 depo dhe tualeti .

Tipologjia 4+1
1 Ambient ndenje+ Ambient gatimi
4 Dhoma gjumi
1 Depo
1 Tualet
1 Korridor
1 Ballkon

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-të të një pallati 5 katësh.

Zona në të cilën ndodhet apartamenti është një zonë mjaft e zhvilluar, duke bërë të mundur ofrimin e të gjitha shërbimeve bazë të përditshmërisë.

Apartamenti disponon hapësira të bollshme dhe të krijon mundësi ndarje në 2 apartamente , gjithashtu mund të përdoret për investim , zona ku ndodhet I jep mjaft vlefshmëri .


Apartamenti disponon Çertifikatë Pronësie

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————
Aldo Doka
☎️ 0697032241

Përshkrimi i linkut

Anisa Jaupi

Apartamente
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione