Publikuar: Tet 26 2019 11:34

SHITET APARTAMENT 3+1+2 KOMUNA E PARISIT !!!

EUR

Publikuar: Tet 26 11:34
Shikime: 2
Shitet apartament 3+1+2 ne komune te Parisit. Apartamenti organizohet nga 3 dhoma gjumi,1 sallon i madh ,2 tualete (njeri eshte me ajerim natyral), 1 ballkon dhe 1 kuzhine e ndare nga salloni. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojeshme. Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te mireadministruar me 2 ashensore,ka orjentim Jug - Lindje qe mundeson ndricim nga dielli gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i investuar deri ne detaje dhe shitet pjeserisht i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Per me teper informacion dhe per nje vizite ne prone na kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
0686941242

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione