Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 26 2023 10:34

🏡SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANË BULEVARDIT TË RI , TIRANË

EUR

Publikuar: Qer 26 10:34
Shikime: 1
🏡SHITET APARTAMENT 2+1+2 PRANË BULEVARDIT TË RI , TIRANË

📐SIPËRFAQJA : 117 m2
🏷️CMIMI : 1400 euro/m2
📍VENDNDODHJA : Rruga Filip Jano , Tiranë

📌Apartamenti ndodhet në katin e 7-të të një pallati të ri.


📌Apartamenti është në një nga ndërtimet me punimet më cilësore në zonë, me prodhime të cilësise së lartë me një eficense termike, reduktim i zhurmave, sistem ngrohje - ftohje etj.

-Fasadë e ventiluar dhe sistem termik.
-Izolim Akustik.
-Dritaret termike me 3plo xham.
-Instalimet eketrike hidraulike me një cilësi të lartë.
-Sistemi i ngrohje/ftohje multisplit dhe multistrat.
-Ambjente të Gjelbërta.
-Planimetri funksionale e rregullt.
-Lokacion favorizues, akses te menjehershem ne unazen e vogel.


🚪Tipologjia 2+1+2
1 Korridor
1 Ambient ndenje + gatimi
2 Dhoma gjumi
2 Tualete
1 Ballkon

Kompleksi disponon 2 ashensorë për shkallë dhe 4 ashensorë për pallat.


📱Për më shumë detaje na kontaktoni !
📲0697032244
Përshkrimi i linkut

Anisa Jaupi

Apartamente
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione