Publikuar: Nën 04 2022 10:39

Shitet Apartament 2+1+2,Kisha Katolike Myslym Shyr

EUR

Publikuar: Nën 04 10:39
Shikime: 1
Shitet Apartament 2+1+2 tualete, midis rruges Him Kolli dhe Rruges Mujo Ulqinaku, ne katin e 9 te nje pallati 10 katesh, me ashensor.
Apartamenti ka Siperfaqe 102m2 neto dhe organizohet ne nje koridor qe shperndan ambjentet, Salloni i ndenjes + Kuzhinen e gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.
Apartamenti eshte restauruar dhe investuar.
Zona eshte mjaft e pelqyer dhe e kerkuar sepse ka akses direkt me Myslym Shyrin dhe Rrugen e Kavajes, gjithashtu zona ofron facilitete te shumta.

Prona disponon Certifikate Pronesie.

Kontaktoni tani per nje vizite ne prone !
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0692129545

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione