Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 23 2022 05:37

Shitet apartament 2+1+2 + 2 Poste Parkimi ne Vasil Shanto.

EUR

Publikuar: Sht 23 05:37
Shikime: 2
ID : 41211010

Tek Vasil Shanto prane Fakultetit te Shkencave Sociale shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 107 m2, ne katin 4 te nje pallati te ri te viteve te fundit. Apartamenti organizohet nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualate, korridor shperndares qe lidh te gjitha dhomat dhe ballkon. Eshte totalisht i investuar dhe i mobiluar ne menyre moderne deri ne detaj, gjithashtu permban sistem ngrohje ne te gjitha ambientet. Ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit gje qe ofron nje jetese komode.

Cmimi: 200.000 Euro

Ne cmim perfshihen 2 poste parkimi me siperfaqe 30 m2.
Përshkrimi i linkut

Dream Albania

Dream Abania Real Estate & Tour 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Mine Peza, perballe Komisariatit Policise nr 3 Tregoje në hartë

+355673080008

https://www.dreamalbania.al

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione