Publikuar: Mar 24 2023 02:31

Shitet apartament 1+1 tek Kopshti Zoologjik

EUR

Publikuar: Mar 24 02:31
Shikime: 2
Shitet apartament 1+1, siperfaqe 55 m2, i mobiluar ne menyre shume cilesore.
Apartamenti eshte i orientuar nga lindja. Disponon certifikate pronesie. Prona eshte e rivleresuar.
Pranohen vetem bleres te cilet e likuidojne menjehere pronen.
Rruga Bilal Sina. Perballe restorant Tiku dhe Mato.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
0694326705

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione