Njoftimet e kompanisë Publikuar: Tet 02 2023 04:47

Shitet, Apartament 1+1, Rruga 5 Maj, Tiranë, 126400€

EUR

Publikuar: Tet 02 04:47
Shikime: 15
Disponojmë Apartament 1+1 për shitje, pozicionuar te Rruga 5 Maj,Emerald Center,një godinë e projektuar që në katet e para të saj te funksionoje si një qender tregtare.
Informacion mbi apartamentin: • Siperfaqe 79.2 m 2 • Kati 4 banim Orientimi Jug
Organizimi i brendshëm:
• Ambienti ndenjes • Ambienti i gatimit • 1 Dhomë gjumi • 1 Tualet • Ballkoni i cili komunikon me sallonin edhe dhomën e gjumit
Cilësi të tjera:
• Perdorimi i disa elementeve në kombinim si fasada ventiluar , sistemi kapot, shiritat akustik, xhama tripleks me gaz argon dhe risi të tjera bën të mundur izolim termik dhe akustik të objektit duke siguruar kushte ideale jetese.
• Sistem I ashensoreve të teknologjise së fundit. Eficent në levizje dhe të sigurt në çdo aspekt. Siguri dhe thjeshtësi e shtuar nëpërmjet shenjes së gishtit.
•Sistem antizjarr , dyer anti panik dhe anti zjarr. Dyert kryesore të apartamenteve plotesojnë të gjithë standartat e sigurisë në një residence banimi dhe gjithashtu kanë një pamje elegante.Dyert e brendshme janë dyer druri tamburat.
•Projekti elektrik zbatohet sipas të gjitha standarteve për ndriçimin, energjinë, linjat e telefonisë, antenave televizive, rrjetit me fiber optike per internetin etj. Ai krijohet duke u bazuar dhe ne projektin e studiuar te mobilimit per cdo ambient konform me kerkesat dhe nevojat e klienteve. Projektimi i tualeteve ka per qëllim sigurimin e dritës dhe ajrosjes natyrale dhe krijimin e hapësirave funksionale. Materialet e perdorura janë të çertifikuara dhe sigurojnë jetëgjatësi maksimale, duke u përzgjedhur nga linjat e fundit të dizajnit bashkëkohor.
• Kubature e rregullt
Zona në të cilën ndodhet apartamenti është preferenciale për banim dhe ofron të gjitha facilitetet.
Për vizitë në pronë na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar FUTURE HOME 21 Dhjetori

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Perballe Inxhinierise se ndertimit Tregoje në hartë

692955910

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione