Publikuar: Sht 27 2022 09:22

Shitet, Apartament 1+1, Kopshti Zoologjik

EUR

Publikuar: Sht 27 09:22
Shikime: 1
Apartamenti ndodhet te Kopshti Zoologjik.

Informacion mbi apartamentin:
-Sipërfaqe neto: 69.7 m²
Sipërfaqe bruto: 77 m²
•Me certifikatë pronësie.
•Kati i 5 banim.
•Ndërtim i Ri
•Orientim: Jug- Perendim.

Apartamenti organizohet në:
•Sallon ndenje.
•Ambjent gatimi.
•1 dhome gjumi.
•1 ballkon, me dalje ne sallon dhe dhoma gjumit.

Për një vizitë në pronë, na kontaktoni!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0693489771

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione