Publikuar: Maj 15 2023 02:56

Shitet: 4+1+2wc (1+1 & 2+1+Kzh, Vec) pas Piazzes (QENDER)

EUR

Publikuar: Maj 15 02:56
Shikime: 6
Shiten 2 Apartament Bashke: 4+1 (2+1+Kuzh. me Vete & 1+1+Ballon) pas Piazzes, 150m nga QeNDRA (Vendndodhje ideale) Pllt i Ri me Ashensor

Apt 1+1 eshte totalisht i Rinovuar, Stil Modern: PARKeT AC5, Kondicioner inverter, Ndricim LeD, Kuzhine e Re, Dh, Gjumi e Kompletuar, Ballkon i Madh & Tualet i Ri

Apt 2+1 + Kuzh. Vec: Planimetri Perfekte, Parket Cilesore, Kondicioner, Kuzhine Druri, Dh. Gjumi te Medha*** Super Mundesi per Banim dhe investim ***

Q3768Te Dhenat e Ndarjes:

- 3 Dhoma Gjumi

- 2 Sallone + 2 Kuzhina

- 2 Tualete

- 1 Korridor

- 2 Ballkone- Sip Totale:140 m2

- Sip Neto: 124.25 m2

- Kati:2

- Katet e Pallatit: 8

- Pallat i Ri

- Viti i Ndertimit: 2004

- Ashensor: Po

Karakteristika:Shiten 2 Super Apartamente Bashke - 1+1 Dhe 2+1 Me 1 Depo ** Vendodhje Unike (Qender Te Tiranes ***Apartamenti 1+1 Modern Dhe i Sapo Rinovuar- Mobilimi i Gjithi i Ri

- Tualeti i Ri inkaso

- Dhoma e Gjumit

- Kondicioner inverter

- Parket Ac5

- Ndriçim LedSuper Mundesi investimiApartamenti 2+1 Me Super Planimetri Dhe Me Kuzhine Me Vete- 2 Dhoma Gjumi Te Medha

- Soxhorno i Madh i Shtruar Me Parket Cilesore

- Kondicionere

- Ballkon i MadhExtra:Pallati Shume i Mire Katet e Para Biznese

Hyrja e Rregulluar

Administrim Perfekt

Te Gjithe Banoret FamiljareNe Zemer Te Tiranes

Rruga Sulejman Pasha

Vije e Dyte, edhe Pse Je Ne Qender eshte Nje Qetesi TotaleKe Çdo Facilitet Afer Çdo Gje Munde Ta Besh Ne Kembe ..

Afer Shkollat Universitete institucione Banka Posta etj.eshte Nje Super Mundesi Per Banim (2+1) Dhe investim (1+1)Cmimi: 288.000 euroTel Ose WhatsApp: 0692448606
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione