Publikuar: Maj 05 2023 02:23

Penthouse: 3+1+3WC +1 Gard+1Depo v. 2022 K. BOTANIK -202m2*

EUR

Publikuar: Maj 05 02:23
Shikime: 12
okazion: Shitet apartament PENTHOUSE 3+1+ 3 tualete + 1 Dhome Garderobe + 1 lavateri , Verande e Madhe pa arritur tek kodra e diellit ne kompleks i vitit 2022 ne faze perfundimi ne gjendje perfekte dhe me Vetrata termike, parket, sistem multispliter kondicionimi, hidrosanitare Suspeso, Grila etj. - Orientimi - Jug Dhe Pernedim
- Me planimetri shumë perfekte! . - Vendodhja eshte tek KOPESHTI BOTANIK (posht New york) , poshte kompelsit Kodra e diellit 1. me pamje panoramike mbi gjelberim dhe te lire.

Q3114

Te dhenat e ndarjes:

- 3 dhoma gjumi
- 1 Sallon +kuzhine (Open Space)
- 3 tualete
- 1 Dhome Garderobe
- 1 Lavanteri/Depo
- 1 korridor
- 1 Verande e madhe
- 1 Ballkon

- SIP. TOTALE ( + SIp e Verandes) : 201.6 m
-SIP TOTALE ( pa Veranden ) :173.9 m2
-SIP Neto:152.8 m2
-SIP TE PERBASHKETA :21.1 m2
-VERANDE :27.7

-KATI:6
-Viti I ndertimit: 2022
- ASHENSOR: Po
- Orientimi: Jug Dhe Perendim

Karakteristika:

- Dritaret cilesore
- Tualetet e medha
- Sanitare shume cilesore

- Instalime Elektrike Cilesore
- Intalime Hidraulike te reja shume cilesore
- Facilietet afer
- Akses me Transport publik


Cmimi: 250,000 Euro

Tel ose WhatsApp: 0685451010
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
12

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione