Publikuar: Maj 08 2023 01:32

Okazion Perfekt:* 🎖️-2+1 Ne Zemer Te Tiranes 🎖️ TREGU ÇAM

EUR

Publikuar: Maj 08 01:32
Shikime: 7
🎖️ Apt Unik Dhe Modern Ne Zemer Te Tiranes 2+1 Me Cmim Okazion (Ne Zemer Te Tiranes 🎖️-Fiks Tek Fregu Çam🎖️ 150 Metra (2 Min Me Kembe, Nga Sheshi Skenderbej) 2+1+Ballkon Me Pamje - Ne Pallat Te Ri (2012- Po Te Riinvestuar Ne Vitin 2020 Me Fasade Te Re) Me Ashensor **Orientim Jug - I Investuar Nga Fillimi Me Mobilim Super Cilesore, Sistem Chiller Me Vlere 10.000€ ) Elektroshtepiake Nga Markat Me Te Mira || Sistem Ndricimi Led (Me Spote Dhe Ambazhure) Kuzhine E Re Cilesia Me E Larte || Dritare Dhe Vetranta Dopio Xham Termike || Punime Gipsi Me Mure Te Lyera Dhe Dekoruara Shume Estetikisht || Dhomat E Gjumit Me Shume Hapesire Dhe Ndricim || Tualet Me Ajrosje Natyrale Totalisht I Investuar))

**Perfekt Per Banim Dhe Per Investim **Airbnb

Q3504

Te Dhenat E Ndarjes:

- 2 Dhoma Gjumi
- 1 Sallon + 1 Kuzhine
- 1 Tualet
- 1 Korridor
- 1 Ballkon

- Sip Totale: 112 M2
- Sip Neto: 96 M2
- Kati: 5
- Viti I Ndertimit: 2012 (Por Me Fasade Te Re Te Vitit 2020 )
- Ashensor: Po

Karakteristika:

- Vendndodhje Premium *** 2 Min Nga Sheshi Skenderbej **Qender
- Pallat I 2012-Tes, Me Cilesi Ndertimi Maksimal Dhe Ashensor

- Apartamenti Eshte I Investuar Totalisht Nga Fillimi **Me Arkitekt
- Mobilim Me Cilesi Maksimale
- Sistem Chiller Me Vlere 10.000€
- Ndricim Led Me Spote Dhe Ambazhure

- Kuzhine Totalisht E Re Me Cdo Elektroshtepiake Nga Markat Me Te Mira
- Dritare Dhe Vetranta Dopio Xham Me Grile
- Dhomat E Gjumi Me Shume Hapesire, Mobilim Te Ri (Akoma Ne Qese)

- Ballkon Me Pamje (Kati 5) Dhe Tende

- Tualet Me Hidrosanitare Inkaso
- Ajrosje Natyrale

- Sistemi Elektrik Dhe Hidraulik I Ri, Shume Cilesore
- Cdo Facilitet I Mundshem Ne Afersi Te Apartamentit


Cmimi: 210,000€ ***Okazionnn

Tel Ose Whatsapp: 0685451010
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
7

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione