Publikuar: Nën 09 2019 12:37

❌❌NDROHET(BMW Seria 5 GT!!)👌✅

EUR

Publikuar: Nën 09 12:37
Shikime: 3
Shitet makina BMW 535i GT , viti Mars 2010.Makina nuk eshte makine tregtaresh e kam mar vet ne Amerike,eshte super makin disqe BBS (20 INC) te gjera mbrapa te modelit M.Makina posedon 300🐎 (motor 2984cc) nuk e kap taksa lluksit mundesi per Gaz☆tapiceri bezh shum te paster, tavan xhami PANORAMIC, perde elektrike tek dyert,makina ka hyre ne maj te 2019 ne Shqiperi.Targa ,taksa te paguara serviset te sapo bera vaj filta +vaj filter kambio,I kam me fatur tek BMW, makina ska nevoj per asgje full opsion makina ka sendiliet dhe prapa me pozicionim sipas preferences eshte super per udhetime te gjata,GRAND TURISMO!!PRES TELE SERIOZ(ndrohet me apartament me vler jo me shum se 60m ne tiran + hipotek nuk dua ta kaloj 500 euro metri flm
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
0697711666

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione