Publikuar: Maj 23 2023 03:23

Apt 1+1 ne Faze Ndertimi (Perfundon ne DHJETOR) K. e Diellit

EUR

Publikuar: Maj 23 03:23
Shikime: 2
Shitet Apartament 1+1 ( Sip. 69.32 m2) te Rez. KODRA e DIELLIT 2 l Ne Faze Ndertimi Në I Cili Mbaron Ne DHJETOR 2022 l Me Cilesi Shume Të Larte Punimesh ** Okazion Sepse Firma Per Momentin Po Shet Me 1430 Euro /M²

Q3406

Te Dhenat E Ndarjes:

- 1 Dhome Gjumi
- 1 Sallon + 1 Kuzhine
- 1 Tualet

- SIP TOTALE:69.32 m
- SIP Neto: 59.25 m
- KATI:3
- Katet e Pallatit: 4
- Pallat I Ri
- Viti I Ndertimit: 2022
- Ashensor: PO


Karakteristika:

- Mundesi Fantastike Apt 1+1 te Rezidenca Kodra e Diellit 2
- Apartamenti Ndodhet ne Katin e 3
- Apartamenti Eshte 69.32 M² Bruto Dhe 59.25 M² Neto

**** Ne faze ndertimi, perfundon ne DHJETOR 2022 ****

- Nje nga Rezidencat me te preferuara per Banim
- Mundesi shume e mire dhe per Investim
- Punime me nje Standart te Larte
- Ambiente te Sistemuara, te Gjelberuara dhe te Monitoruara

Cmimi: 89,000 Euro

Tel Ose Whatsapp: 0685451010

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione