Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 24 2021 11:43

Apartamente 2+1 ne shitje ne zonen e Ali Demit

EUR

Publikuar: Maj 24 11:43
Shikime: 2
Property ID : 4121384

Ne Ali Dem , prane ish Markates, shitet Apartament 2+1 ne pallat te Ri, e rikonstruktuar ne muajin mars 2020 pjeserisht e mobiluar, siperfaqe 100 m² (100 m2) me dokumenta te rregullta nga firma, kati 3 me ashensor , e gjithe shtepia me parket, kaldaje me gaz per ngrohje dhe ftohje , sistem elektrik dhe hidraulik i ri, punime dekoruese me gips ne te gjithe apartamentin ,dere e jashtme e blinduar me cmim 1600 euro, kuzhine druri , 3 kondicionere inverter tualete, ballkon, orientimi Lindje – Jug, koridor qe lidhe gjithe dhomat.

Shitet 90.000 euro
Përshkrimi i linkut

Dream Albania

Dream Abania Real Estate & Tour 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Mine Peza, perballe Komisariatit Policise nr 3 Tregoje në hartë

+355673080008

https://www.dreamalbania.al

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione