Publikuar: Nën 04 2022 12:58

Apartament - Në Shitje - Komuna e Parisit, Shqipër

EUR

Publikuar: Nën 04 12:58
Shikime: 2
Shitet Apartament 1+1 Tek Komuna e Parisit.
Apartament me nje siperfaqe 65.2 m2, ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.
Eshte totalisht i investuar dhe i pabanuar me pare.
Organizohet ne dhomen e ndenjes dhe ambienti i gatimit ,nje dhome gjumi, nje ballkon, si dhe nje tualet me dritare.
Apartamenti eshte i orientuar ne fasaden Jug-Lindore, e cila ben te mundur diellezimin dhe ndricimin otimal gjate gjithe ditese ne apartament, si dhe nje pamje fantastike nga Kopeshti Botanik.
Disponon Certifikate Pronesie.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
0672453231

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione