Publikuar: Nën 03 2022 11:16

Apartament ne shitje 2+1+2 ne Don Bosko!

EUR

Publikuar: Nën 03 11:16
Shikime: 1
Shitet Apartament 2+1+2 ne Don Bosko!

Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon.
Apartamenti ka siperfaqe totale 101.14 m2, dhe neto 86.44m2.
Pallati perfundon brenda ketij viti..
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
0692129545

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione