Publikuar: Jan 25 2023 02:17

APARTAMENT MODERN 1+1 PER SHITJE PRANE VILES GOLD!

EUR

Publikuar: Jan 25 02:17
Shikime: 2
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje nderimi te ri te vitit 2021/2022.
Me nje siperfaqe te brendshme 72 m2 organizohet ne:
- Korridor ne hyrje te Ap
- Sallon i bollshem
- Kend gatimi dhe ngrenie
- Dhome gjumi
- Tualet
- Ballkon
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne me cdo detaj dhe fare pak i banuar.

Per nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione