Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 31 2023 03:05

Apartament + Dyqan ne shitje tek Sheshi Avni Rustemi

EUR

Publikuar: Gush 31 03:05
Shikime: 2
Property ID : 4139141

Tek Sheshi Avni Rustemi ne zonen e Pazarit te Ri, shitet apartament dhe dyqan me certifikate pronesie, siperfaqe 92 m², kati 1 ne nje pallat ekzistues. Organzimi i ambjentit eshte apartament 1+1, garzoniere dhe dyqan.

Cmimi 143000 euro
Përshkrimi i linkut

Dream Albania

Dream Abania Real Estate & Tour 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Mine Peza, perballe Komisariatit Policise nr 3 Tregoje në hartë

+355673080008

https://www.dreamalbania.al

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione