Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 08 2021 03:52

Apartament 4+1+2 ne shitje ne zonen e Shallvareve.

EUR

Publikuar: Sht 08 03:52
Shikime: 1
Property ID : 4131151
shitet apartament 4+1+2, siperfaqja 165 m², me hipoteke, pallat i ri, kat i 3, ashensor, bosh, 4 dhoma gjumi, sallon, aneks, 2 tualete ku njeri prej tyre eshte me dritare, parabanjo, kondicioner, parket ne njeren dhome, ballkon, korridor, orientimi me diell, 2 garazhe me siperfaqe 31.1 m² secili te cilet perfshihen ne cmim dhe kane kapacitet deri ne 3 makina. Siperfaqja totale e apartamentit+ garazhet eshte 235 m² ne total.

Cmimi 325000 euro.
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Dream Albania

Dream Abania Real Estate & Tour 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Mine Peza, perballe Komisariatit Policise nr 3 Tregoje në hartë

+355673080008

https://www.dreamalbania.al

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione