Publikuar: Qer 04 2023 02:35

APARTAMENT 3+1+2BANJO 2 BALLKONE RRUGA 5 MAJI 133 METER ²

EUR

Publikuar: Qer 04 02:35
Shikime: 3
Shes apartament 3 +1 e mobiluar totalisht dhe e arreduar ne gjendje perfekte 2 banjo te medha 2 ballkone super te medha.pallat i ri para 7 vitesh i perfunduar cmimi 148mi euro proces hipotekimi
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
0697906666

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione