Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 14 2022 05:43

Apartament 3+1+2+2 Ballkone ne Shitje tek Blv. Bajram Curri.

EUR

Publikuar: Dhj 14 05:43
Shikime: 2
Property ID : 4131239

Tek Bulevardi Bajram Curri, afer Pallatit me Shigjeta, Shitet Apartament 3+1+2+2 Ballkone ne Ndertim te Ri, Kati 3 me ashensor. Siperfaqe totale 138.9 m² (122 m² me Hipoteke). Shitet pjeserisht i mobiluar si ne foto, hapsire e bollshme, Ndodhet ne nje zone te qete dhe te kerkuar. Planimetri perfekte: Organizohet ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenje, 2 korridore, 2 ballkone, dhe 2 tualete (me dritare).

Shitet 148000 Euro
Përshkrimi i linkut

Dream Albania

Dream Abania Real Estate & Tour 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Mine Peza, perballe Komisariatit Policise nr 3 Tregoje në hartë

+355673080008

https://www.dreamalbania.al

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione