Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 14 2023 09:53

‼️𝐂𝐌𝐈𝐌 𝐊𝐋𝐄𝐑𝐈𝐍𝐆𝐔‼️ 🏢 APARTAMENT 2+1 NË SHITJE

EUR

Publikuar: Qer 14 09:53
Shikime: 6
‼️𝐂𝐌𝐈𝐌 𝐊𝐋𝐄𝐑𝐈𝐍𝐆𝐔‼️

🏢 APARTAMENT 2+1 NË SHITJE

📌𝗥𝗥𝗨𝗚𝗔 𝗛𝗔𝗠𝗗𝗜 𝗣𝗘𝗣𝗢, 𝗦𝗘𝗟𝗜𝗧𝗘̈,𝗧𝗜𝗥𝗔𝗡𝗘̈.

DES sjell në shitje apartamente me tipologji 2+1 , në një ndër komplekset më të reja të ndërtuara në Selitë, Tiranë.

📐Sipërfaqe Totale: 75,84 m2
📐Sipërfaqe Neto: 67,5 m2
📐Sipërfaqe e përbashkët: 8,34 m2

🏢 Katër godina banimi dhe shërbime 4 dhe 6 kate + 2 kate parkimi nën tokë.

🏢Kjo rezidencë është një godinë banimi dhe shërbimesh, e cila ndodhet në Rrugën “Hamdi Pepa”,Selitë,Tiranë.

➖Godinat ndodhen në një nga zonat më të kërkuara të kryeqytetit me ndriçim, hapësira pushimi, dhe sipërfaqe të përbashkëta për një jetë komunitare të rehatshme.

➖Planimetritë janë të mirëorganizuara dhe me hapësira optimale.
➖Fasada do të jetë e ventiluar plotësisht.
➖Termoizolimi realizohet nga një ndërthurje sistemesh inxhinierike të cilat së bashku arrijnë efikasitetin më të lartë.

⭕️Organizimi i apartamentit:
* 1 Sallon + Ambient gatimi
* 2 Dhoma gjumi
* 1 Korridor
* 1 Tualet
* 1 Ballkon

⭕️Detaje të tjera:
* Kompleks i vitit 2022
* Ashensor me dalje në garazh
* Hapësira të gjelbërta për banorët
* Kati 1-rë banimi

ℹ️ Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni:
—————————————————————

☎️ +355 69 703 2241
Përshkrimi i linkut

Anisa Jaupi

Apartamente
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione