Njoftimet e kompanisë Publikuar: Shk 09 2023 12:10

APARTAMENT 2+1+2 TE FIORI DI BOSCO

EUR

Publikuar: Shk 09 12:10
Shikime: 2

Ne nje nga komplekset me te mira ne Tirane, Fiori di Bosco, ofrohet apartament ne shitje. I vendosur ne katin e 1 te banimit, me siperfaqe neto prej 94.7 m2, organizohet ne 1 sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete nga te cilat 1 me dritare, dhe 1 ballkon. Aktualisht apartamenti perdoret per biznes. Ofrohet ne shitje me mobilimin si ne foto. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

#273
Përshkrimi i linkut

Century 21 Gold

Century 21 Gold, hapsira juaj besnike për të gjetur shtëpinë që ju nevojitet!

Century 21 Gold është agjenci Real Estate, franchise e Century 21 marka më e mirënjohur në industrinë e Real Estate.
Prej vitesh në treg ne ofrojmë shërbimin e konsulentit imobiliar duke ju kursyer kohë dhe para në gjetjen e blerjes së një apartamenti, ambienti komercial, tokë etj...
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga e Barrikadave, prane Mon Amour, Tirane Tregoje në hartë

0693414956

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Century 21 Gold, hapsira juaj besnike për të gjetur shtëpinë që ju nevojitet!

Century 21 Gold është agjenci Real Estate, franchise e Century 21 marka më e mirënjohur në industrinë e Real Estate.
Prej vitesh në treg ne ofrojmë shërbimin e konsulentit imobiliar duke ju kursyer kohë dhe para në gjetjen e blerjes së një apartamenti, ambienti komercial, tokë etj...

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione