Publikuar: Nën 04 2021 03:13

Apartament 1+1 Okazion ne Tirane

EUR

Publikuar: Nën 04 03:13
Shikime: 2
Apartament ne shitje ne Tirane tek Ali Demi!

Kompleksi Mangalem 21, rruga Pasho Hysa, shitet apartament 1+1 me siperfaqe totale 56.7 m2, kati 6, orientim lindje
Apartamenti organizohet ne zone dite (sallon dhe kuzhine), nje tualet, nje dhome gjumi dhe llozha.
Hyrja ne apartament realizohet ne zonen e dites, ku te djathte ndodhet kendi i gatimit i vecuar, salloni i bollshem nga i cili aksesohet llozha e apartamentit e orientuar ne lindje, perballe hyrjes eshte tualeti kryesor dhe perballe sallonit eshte dhoma e gjumit e cila ndricohet ne lindje.
Apartamenti ka orientim shume te mire dhe ndricohet gjate gjithe dites!

Zona ne te cilen ndodhet rezidenca ofron hapesira te gjelberuara dhe te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, universitete, banka, farmaci, linja transporti publik etj.

Apartamenti dorezohet me dokumentacion te rregullt hipotekor!

Kontakto:
Dea Sako +355 68 553 2356
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
+355685532356

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione