Publikuar: Jan 26 2023 11:40

Apartament 1+1 ne ndertim Ali Dem

EUR

Publikuar: Jan 26 11:40
Shikime: 2
Shiten 2 apartamente 1+1, 55m2 dhe 60m2 ne ndertim (perfundojne ne mars 2024) ne zonen e Ali Demit. Kati 4 dhe 5. Orientim ideal.
6 min (ne kembe)/ 2 min (makine) nga Bulevardi Bajram Curri. 4 min nga Materniteti Koco Gliozheni. Akses shume i shpejt ne Unazen e Re.

66,000€ / 60,000€ (I diskutueshem)

Kontaktoni ne whatsapp +96555175617
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione