Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 13 2023 11:52

Shitet papafingo ne nje rezidence te re ne Sarande

EUR

Publikuar: Qer 13 11:52
Shikime: 7
Apartamente ne shitje ne nje prej rezidencave te reja e cila ndodhet prane rruges "Butrinti", Sarandë.
Ajo ofron një shumëllojshmëri apartamentesh të ndritshme dhe të bollshme me pamje nga deti 🌅.

✔️Shitet Penthouse ( papafingo) me super pamje
✔️ Sipërfaqja totale 140 m2
✔️Dy dhoma gjumi, nje tualet
✔️Sistem kapot kundra zhurmes
✔️Standart i larte ndertimi 💯
✔️Rezidenca perfundon brenda 10 muajve
✔️100 m largësi nga plazhi më i afërt
✔️Shumë afër shëtitores
✔️6 kate
✔️Çmimi : 300.000€

📞Për më shumë informacion kontaktoni:
+355 68 534 6974
+355 69 681 4948
Përshkrimi i linkut

Saranda Estate Agency

Agjensi imobiliare e cila operon ne qytetin e Sarandes , ofron sherbimin e shitjes se apartamenteve , qeradhenie, dhe sherbime te ndryshme turistike .
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Agjensi imobiliare e cila operon ne qytetin e Sarandes , ofron sherbimin e shitjes se apartamenteve , qeradhenie, dhe sherbime te ndryshme turistike .

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione