Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 13 2022 05:37

Shitet apartament 2+1 ne Sarande

EUR

Publikuar: Dhj 13 05:37
Shikime: 2
Shitet apartament me dy dhoma gjumi, nje tualet, sallon, kuzhine dhe ballkon me pamje te detit. 🌊
Apartamenti ndodhet ne rezidencen Saranda Terraces.🏡
☎️ Per me teper info kontaktoni agjentet tane :
+355 69 681 4947
+355 68 534 6974
Përshkrimi i linkut

Saranda Estate Agency

Agjensi imobiliare e cila operon ne qytetin e Sarandes , ofron sherbimin e shitjes se apartamenteve , qeradhenie, dhe sherbime te ndryshme turistike .
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Agjensi imobiliare e cila operon ne qytetin e Sarandes , ofron sherbimin e shitjes se apartamenteve , qeradhenie, dhe sherbime te ndryshme turistike .

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione