Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 19 2023 10:57

Shitet apartament 2+1 ne Sarande

Publikuar: Pri 19 10:57
Shikime: 9
Shitet apartament 2+1 ne qytetin e Sarandes, vetem 100 m larg bregut te detit. 🌅


✔️Perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon & kuzhine , nje tualet dhe dy ballkone .
✔️Siperfaqe totale : 125 m2
✔️Ndodhet ne nje zone mjaft te frekuentuar nga turistet .
✔️Disponon pamje te pjesshme te detit nga njeri prej ballkoneve .
✔️Kati i dyte
‼️Çmimi Okazion‼️

📞Per me teper detaje kontakto :
+355 68 534 6947
+355 69 681 4947
Përshkrimi i linkut

Saranda Estate Agency

Agjensi imobiliare e cila operon ne qytetin e Sarandes , ofron sherbimin e shitjes se apartamenteve , qeradhenie, dhe sherbime te ndryshme turistike .
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Agjensi imobiliare e cila operon ne qytetin e Sarandes , ofron sherbimin e shitjes se apartamenteve , qeradhenie, dhe sherbime te ndryshme turistike .

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione