Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 29 2023 04:35

Shitet apartament 2+1+2 ne Qender pamje ballore nga deti

EUR

Publikuar: Maj 29 04:35
Shikime: 43
Shitet apartament 2+1+2 ne qender me pamje ballore nga deti. Vend perfekt prane te gjitha sherbimeve si: transport publik, shetitore e qytetit, farmaci, markete, restorante, shkolla etj. Ndertese cilesore me administrim 24 ore. Prona ka siperfaqe totale 116m2, eshte e pajisur me certifikate pronesie dhe perbehet nga: 2 dhoma gjumi, 1 sallon dhe kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon. Zonë shumë e preferuar si nga shtetas shqiptarë ashtu edhe nga të huaj. Mos e humbisni këtë mundësi, na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një vizitë në pronë. Përshkrimi i linkut

Real Estate Office

Agjensi imobiliare ne Sarande.Prona ne shitje ne Sarande,Apartamente toka,shtepi

Real estate agency in Saranda Albania.Apartments, Lands,houses for sale in Saranda
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Agjensi imobiliare ne Sarande.Prona ne shitje ne Sarande,Apartamente toka,shtepi

Real estate agency in Saranda Albania.Apartments, Lands,houses for sale in Saranda

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione