Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 30 2023 01:09

Shiten 14 suita & 1 bar ne qytetin e Sarandes

EUR

Publikuar: Qer 30 01:09
Shikime: 7
Shiten dhoma ne nje rezidence te re e cila ka funksionin e nje hoteli . 🌅
14 suita ku 12 prej tyre ndodhen ne katin e 6-te , 2 prej tyre ne katin e pare .
Gjithashtu ne katin e pare gjendet edhe ambienti i recepsionit si dhe dhoma e staffit .
Ne katin e 7-te te rezidences ndodhet 1 bar (80m2) i cili funksionon edhe si mengjezore per klientet e hotelit por edhe si lokal gjate gjithe dites .
Siperfaqja totale eshte : 675 m2
Nje pjese e madhe e suitave si dhe bari disponon pamje te mrekullueshme .
Arredimi mjaft i mire , cilesi shume e larte & komoditet .
Gjithcka e mireorganizuar ne detaje .
Disponon sistem alarmi, sistem zjarri & kamera .
Puna e hotelit eshte e ngritur dhe e vleresuar me 10.00 nga site te ndryshme .
Lokacion teper i favorshem, vetem 150 metra nga deti & nga bulevardi i qytetit .

📞Per me teper informacion & per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni ne numrat :
+355 68 534 6974
+355 69 681 4947
Përshkrimi i linkut

Saranda Estate Agency

Agjensi imobiliare e cila operon ne qytetin e Sarandes , ofron sherbimin e shitjes se apartamenteve , qeradhenie, dhe sherbime te ndryshme turistike .
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Agjensi imobiliare e cila operon ne qytetin e Sarandes , ofron sherbimin e shitjes se apartamenteve , qeradhenie, dhe sherbime te ndryshme turistike .

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione