Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 20 2023 09:48

Kerkohen apartamente 40.000€ deri ne 70.000€

Publikuar: Qer 20 09:48
Shikime: 1
Kerkohen apartamente per shitje nga vlera 40.000€ deri ne 70.000€ . Apartamente te tipologjise 1+1 ose 2+1 .
Kush disponon prone ne kete vlere eshte i lutur te na kontaktoj ne numrat si me poshte :
+355 68 534 6974
+355 69 681 4947
Përshkrimi i linkut

Saranda Estate Agency

Agjensi imobiliare e cila operon ne qytetin e Sarandes , ofron sherbimin e shitjes se apartamenteve , qeradhenie, dhe sherbime te ndryshme turistike .
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Agjensi imobiliare e cila operon ne qytetin e Sarandes , ofron sherbimin e shitjes se apartamenteve , qeradhenie, dhe sherbime te ndryshme turistike .

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione