Publikuar: Maj 30 2023 10:06

Shitet apartamenti tek pallati Rafaelo

Publikuar: Maj 30 10:06
Shikime: 4
Apartamenti ndodhet ne katin e peste tek pallati Rafaelo.
Sallon/kuzhine me ballkon, nje dhome gjumi me ballkon, dhe nje banjo.
Cmimi i diskutushem.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione