Publikuar: Qer 07 2023 10:45

SHITET APARTAMENT BANIMI GJIROKASTER

LEK

Publikuar: Qer 07 10:45
Shikime: 166
Apartament 100% i ri me certifikatë pronësie, mbrapa Kinoteatrit në kufi me L. "Varosh". Kati II-të (pallat me 3 kate).

🔽Monitorim me 4 kamera sigurie me regjistrim non- Stop online. Realizuar me sistem termoizolimi, Instalime TV, INT dhe kondicioner në 4 pika .

🔽Oxhak për ventilimin e dhomës se gatimit ose vendosje sobe n.q.s. do të duhet për ngrohje.

🔽Dyer dritare duralumini me grila alumini dhe rrjet kundër insekteve.

🔽Ka 2 dy ballkone me orientim "P".

❗️ ❕ Për me shume info na kontaktoni ne
📞 0693795461(Whats.App,Viber,Messenger dhe SMS)
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
166

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione