Publikuar: Gush 25 2023 01:02

Shitet shtepia 3+1. Lagjja 16prilli.Pallati i ri

EUR

Publikuar: Gush 25 01:02
Shikime: 25
Shitet shtepia 3+1. Lagjja 16prilli Ish hetuesia.
Pallati i ri ne rruge kryesore.
Apartamenti ka 3dhoma gjumi , Sallon ,Guzhine te vecuar, 2 Tualete dhe ballkon.
Ka siperfaqe 130m2 . Kati 8.me ashensor.
Apartamenti shitet bosh i pamobiluar.
Cmimi 69500mij euro
Cmimi i padiskutueshem. Info whats up 0675825779 ose ne telefon 0683360051
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
25

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione