Publikuar: Mar 26 2023 07:50

SHITEN 34 APARTAMENTE 2+1 & 3+1 DHE DYQANE 140M DERI 430M

Publikuar: Mar 26 07:50
Shikime: 60
SHITEN 34 APARTAMENTE 2+1 & 3+1 NE LAGJEN 1 MAJ,PRANE KISHES KATOLIKE!
Apartamentet jane te mire organizuara
(Hyrja 2+1)2 dhoma gjumi+Salloni+2 Banjo+2 Ballkone
Siperfaqja 104m deri 107 m
(Hyrja 3+1) 3 dhoma gjumi+Salloni+2 Banjo+2-3 Ballkone
Siperfaqja 130m deri 140m
Dyqanet jane te pozicionuara lindje perendim me pamje nga rruga kryesore.Te pershtateshme per Market,Banka,Bar Kafe,Etj.
Pallati eshte i ri dhe shume cilesor
Mundesi ndihme per kredi
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
60
+355694762785

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione