Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 06 2023 09:18

!!SHITUR!!Shitet hotel ne plazh, plepa

EUR

Publikuar: Sht 06 09:18
Shikime: 2
Tipologjia: Hotel 3 kate + papafingo
Sipërfaqja: 250m2 per kat(1600m2 truall)
Mobilimi: Pjeserisht
Dokumentat: Hipotek
Kati: 3
Vendodhja: Plepa, Plazh, Durres
Detaje te tjera: Parking nen toke, 30 dhoma, 50 larg nga deti
Referenca: 5139 K
Cmimi: 1200000€

CEL: +355 67 38 66 666, +355 67 20 69 166
Përshkrimi i linkut

Invest Prona

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Durres 0673866666

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione