Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 18 2023 05:37

Shitet Vile 3 kateshe ne Golem

EUR

Publikuar: Sht 18 05:37
Shikime: 2
🏘Shitet Vile 3 kateshe ne Golem

👉Vila eshte me siperfaqe 157 m2 dhe toke 507m2
📌E mobiluar


💶Cmimi: 230 000 Euro

Per me shume informacion na kontaktoni
☎️+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Përshkrimi i linkut

Invest Prona

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Durres 0673866666

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione