Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 18 2023 11:35

Shitet vile 2-katshe afer koralit plazh

EUR

Publikuar: Sht 18 11:35
Shikime: 5
Tipologjia e Katit 1: 6+1+6 dhe oborr para
Tipologjia katit 2: 6+1+2 me 4 ballkone
Siperfaqe Truall: 290m2
Siperfqe Nderteses: 170m2
Mobilimi: Po
Dokumenta: Hipoteke
Kati: Vile 2 Kate
Vendodhja: Rruga "Mbreti Gjin" Lagja 13 afer koralit, Plazh-Durres
VITI NDERTIMIT: 2003
CMIMI: 160.000€ (I diskutueshem)
Përshkrimi i linkut

Invest Prona

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Durres 0673866666

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione