Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 19 2023 12:36

SHITET SUPER PAPAFINGO ME PAMJE DETI!!

EUR

Publikuar: Sht 19 12:36
Shikime: 3
Papafingo eshte e organizuar me 2 dhoma gjumi ,1 dhome ndenje ,2 tualete, 2 veranda dhe 2 ballkone. Dhoma kresore ka ne perberje veranda me pamje deti dhe tualetin perkates, ndersa dhoma e dyte ka ballkonin perkates me pamje deti.
Dhoma e ndenjes permban edhe kuzhinen me dalje ne veraden kyresore me pamje deti duke ofruar nje pamje fantastike te qytetit.
Eshte e pozicionuar ne katin e fundit te nje pallati 11 katesh , I cili eshte i pajisur me ashensor dhe administrim . Ndodhet ne nje zone ne zhvillim te vazhdueshem dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Cmimi 180,000 euro-Disponon certifikate pronesie ku siperfaqja totale eshte prej 250m2 e specifikuar.

Per me teper informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni
Përshkrimi i linkut

BlueCity Properties

Shitblerje pasurish te paluajtshme
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Grigor Durrsaku Tregoje në hartë

0683944000

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione