Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 18 2023 11:34

Shitet hyrje 3+1 prane kryqit te kuq

EUR

Publikuar: Sht 18 11:34
Shikime: 10
Shitet hyrje 3+1 prane kryqit te kuq

TIPOLOGJIA: 3+1+2
SIPERFAQJA: 123m²
MOBILIMI: PO
DOKUMENTAT: HIPOTEKE
KATI: 5
VENDODHJA: AFER KRYQIT TE KUQ, PERBALL SHKOLLES "BERNADINA QERAXHIA"
VITI NDERTIMIT: 1988
CMIMI: 95.000 €

CEL: +355 67 38 66 666, +355 67 20 69 166
Përshkrimi i linkut

Invest Prona

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Durres 0673866666

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione