Publikuar: Sht 24 2023 05:26

Shitet Dupleks pamje nga deti Sh.kavajes

EUR

EUR
Publikuar: Sht 24 05:26
Shikime: 17
Apartamenti ndodhet ne nje ndertese te re te pademtuar nga termeti ne katin e 8 dhe te 9 me ashensor cilesor shindler vetem 200m nga deti.
Kati i poshtem ka ne perberje soxhorno me aneksin e gatimit, dhomen e gjumit,tualetin dhe verande me pamje nga deti dhe nga shkembi dhe eshte i mobiluar me arredim cilesor dhe i shtruar me parket.
Kati tjeter eshte bosh dhe perbehet nga salla e ndenjes qe mund te perdoret sipas preferences,dhoma e gjumit,tualeti dhe verande qe mundeson pamje nga deti dhe te gjithe zones.
Gjithashtu apartamenti ka nje vendparkim te reverzuar gjate gjithe kohes poshte nderteses.
Ne total jane 206m2 prej te cilave 190 te pastra
Me certifikate te rregullt pronesie
Cmimi 175000€
Per vizite ne prone +355693199719
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
17
+355693199719

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione