Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 03 2023 09:04

SHITET APT.3+1+2 LGJ.2, RR.KARL TOPIA, 200M SIPER BIBLIOTEKE

EUR

Publikuar: Korr 03 09:04
Shikime: 3
!!SHITUR!!
TIPOLOGJIA: 3+1+2
SIPERFAQJA: 141 m²(81M2+60M2 SHTES)
MOBILIMI: PJESERISHT E MOBILUAR
DOKUMENTAT: SHTESA NE PROCES LEGALIZIMI
KATI: 4
ASHENSOR:JO
VENDODHJA: MBRAPA PREFEKTURES, 200M SIPER BIBLIOTEKES NE QENDER TE DURRESIT
VITI NDERTIMIT: 1983
CMIMI: 75.000 € (I DISKUTUESHEM)

CEL: +355 67 38 66 666,
+355 67 20 69 166
Përshkrimi i linkut

Invest Prona

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Durres 0673866666

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione