Publikuar: Nën 03 2022 06:57

Shitet Apartment 1+1+2BLK ne plazh Golem afer detit

EUR

Publikuar: Nën 03 06:57
Shikime: 4
Apartamenti eshte me nje siperfaqe totale prej 68m2 ,dhe eshte e organizuar me 1 dhome ndenje, nje dhome gjumi ,edhe nje tualet. Dhe 2 ballkone
Apartment eshte e pajisur me certifikat pronesie.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati cilesor me ashensor. Dhe parking brenda oborrit te pallatit
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
+355689004005

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione