Njoftimet e kompanisë Publikuar: Sht 05 2023 10:25

SHITET APARTAMENT 2+1 NE PLAZH,DURRES!!!

EUR

Publikuar: Sht 05 10:25
Shikime: 1
Shitet apartamenti 2+1, me siperfaqe 84 m2.
I cili pozicionohet ne katin e 7 te banimit te nje pallati te ri ne Plazh,Durres. Organizohet nga 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe nje dhome ndenje + kuzhine. Ndodhet ne nje zone ne zhvillim te vazhdueshem dhe prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.Cmimi 70,000 euro
Per me teper informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni !
Përshkrimi i linkut

BlueCity Properties

Shitblerje pasurish te paluajtshme
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Grigor Durrsaku Tregoje në hartë

0683944000

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione